Karmy suche

Wśród naszych karm suchych znajdziesz wiele karm przygotowanych pod kątem wymagań poszczególnych ras. Wybierz najbardziej odpowiednią dla twojego psa. Duży wybór karm dla psów w każdym wieku. Posiadamy zarówno tanie karmy jak i karmy klasy premium dla wybrednych psów.

Karmy suche W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • 1st Choice

  1st Choice to kanadyjska firma produkująca zdrowe i właściwie zbilansowane karmy, wytwarzane z najwyższej jakości składników. Karmy dla psów 1st Choice zostały stworzone aby dbać o zdrowie przez całe życie psów, dlatego w ofercie firmy są produkty dla szczeniaków, psów dorosłych i seniorów. 1st Choice posiada certyfikat HACCP zapewniający, że firma spełnia najwyższe standardy wysokiej jakości na poziomie wytwarzania produktów. Wszystkie karmy 1st Choice zawierają wyłącznie najwyższej jakości składniki: białko w karmie pochodzi wyłącznie z wysokiej jakości mięsa od sprawdzonych regionalnych kanadyjskich dostawców, codziennie dostarczane w stanie świeżym do fabryki (nie mrożone). Zawierają właściwe proporcje białka i tłuszczu wraz z dobraną właściwą ilością witamin i mikroelementów. 

 • Acana

  Acana do znane i cenione karmy suche dla psów. Karmy polecane przez hodowców i właścicieli czworonogów, wielokrotnie nagradzane za jakość. Karmy Acan produkowane są w Kanadzie z najlepszych surowców, ze świeżych, regionalnych produktów, bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Karmy posiadają zbilansowany skład odpowiedni dla psów w każdym wieku.

 • Animonda

  Animonda to znany na całym świecie producent karm dla psów najwyższej jakości. Karmy Animonda spełniają wszystkie wymagania zdrowej, zbilansowanej i urozmaiconej diety psów i kotów. Karmy suche Animonda dostosowane są do zwierząt w każdym wieku. Karmy idealnie zbilansowane, produkowane z najlepszych surowców. W swym składzie nie posiadają sztucznych dodatków i konserwantów. Karmy polecane przez hodowców i zadowolonych właścicieli. 

 • Applaws

  Karmy suche dla psów Applaws. Produkowane w Wielkiej Brytanii wysokiej klasy karmy dla psów. Karmy dla psów Applaws posiadają w swoim składzie bardzo wysoki procent mięsa, co powoduje że są bardzo doceniane przez właścicieli i hodowców. Karmy suche Applaws są karmami bezzbożowymi i przez to hipoalergicznymi. Są karmami pozbawionymi sztucznych dodatków. Zawierają tylko naturalne składniki. Karmy Applaws w swojej ofercie posiadają produkty odpowiednie dla psów w każdym wieku i różnym zapotrzebowaniu na energię. 

 • Arion

  Pełnowartościowe karmy dla psów Arion cechują się naturalnym zapachem i bogatym składem. Karmy ARION są karmami bezglutenową (gluten-free) i nie zawiera jakichkolwiek produktów z kukurydzy czy innych zbóż. W ofercie producenta znajdują się karmy dla kociąt, kotów dorosłych, po sterylizacji jak i kotów w podeszłym wieku. Karmy Arion to starannie dobrane naturalne składniki nie zawierające sztucznych barwników i substancji zapachowych. 

 • Arkwrights

  Arkwrights to kompletna karma dla dorosłych psów. Arkwrights oferuje pełnowartościowe karmy suche w bardzo atrakcyjnej cenie. Karmy o dobrym stosunku ceny do jakości. Karmy chętnie zjadane przez czworonogi i chwalone przez właścicieli psów. Karmy uniwersalne odpowiednie dla wszystkich psów. Karmy Arkwrigts posiadają minerały o śladowej zawartości związków chelatowych poprawiające stan sierści, działanie enzymów oraz ogólny stan organizmu a także prebiotyki zapobiegające występowaniu problemów trawiennych i zmniejszające ryzyko chorób jelitowych. Polecamy karmy Arkwrights poszukującym dobrych karm dostępnych w umiarkowanych cenach. 

 • Bosch

  Bosch to niemiecki producent wysokiej jakości karm dla psów. Suche karmy produkowane są z mięsa pochodzącego od zwierząt hodowanych w dobrych warunkach. Posiadają wysokiej jakości źródło zwierzęcego białka zawierające ważne aminokwasy. Zawierają niezbędne kwasy omega, wysokiej jakości składniki i odpowiednio zbilansowany skład witamin i minerałów. Karmy Bosch są tak dobrane, aby pokrywały zapotrzebowanie psa w każdym wieku i każdej rasy. W swojej ofercie posiada karmy zapewniające zbilansowaną i zdrową dietę dla psów aktywnych i typowych kanapowców. Firma Bosch dba również o psy z różnymi dolegliwościami i przygotowała również karmy dla psów z problemami trawiennymi, problemami z nietolerancją pokarmową oraz alergiami. Karmy firmy Bosch nie zawierają sztucznych barwników i konserwantów.

 • Brekkies

  Znane i cenione karmy suche dla psów Brekkies. Polecamy duży wybór wartościowych karm suchych dla naszych czworonogów produkowanych z najlepszych surowców, bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Karmy o zbilansowanym składzie niezbędne dla psa w każdym wieku.

 • Brit Care

  Brit Care to dobrze zbilansowana sucha karma dla psów. Brit Care oferuje duży wybór wartościowych suchych karm produkowanych z najlepszych surowców. Karmy Brit Care produkowane są z wysokiej jakości produktów i nie zawierają substancji konserwujących i barwników. Oferta firmy jest dostosowana do potrzeb każdego psa i łączy wysoką jakość i dobrą cenę.

 • Brit Premium

  Znane i cenione karmy suche dla psów Brit Premium. Polecamy duży wybór wartościowych karm suchych dla naszych czworonogów produkowanych z najlepszych surowców, bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Karmy o zbilansowanym składzie niezbędne dla psa w każdym wieku.

 • Canivera

  Canivera - karmy dla psów bogate w mięso o wysokiej jakości wykorzystywane w produkcji żywności dla ludzi. Karmy Canivera posiadają formułę City Dog która ma za zadanie oczyszczanie organizmu z toksyn, wspomagają trawienie oraz poprawienie kondycji. Karmy posiadają naturalne ekstrakty roślinne zapewniające wzrost odporności zwierząt. Karmy o zbilansowanym składzie odpowiednie  dla psów w każdym wieku.

 • Carnilove

  Carnilove to suche karmy dla psów o wysokiej jakości. Karmy Carnilove znane są z wysokiej zawartości mięsa, które zostało starannie wyselekcjonowane. Mięso w karmach pochodzi od dzikich zwierząt, takich jak renifer, kaczka, bażant, indyk, jagnię, dzik i łosoś i odpowiada składowi naturalnego pokarmu. Karmy są hipoalergiczne, nie posiadają w swym składzie zbóż. Z karm Carnilove wyeliminowano również ziemniaki oraz ryż. Naturalnym źródłem ważnych witamin, przeciwutleniaczy i innych niezbędnych składników odżywczych w karmach Carnilove są owoce leśne, warzywa i zioła. Karmy nie zawierają konserwantów, barwników i sztucznych dodatków. Karmy polecane dla psów w każdym wieku.

 • Chappi

  Znane i cenione karmy suche dla psów Chappi. Polecamy duży wybór wartościowych karm suchych dla naszych czworonogów produkowanych z najlepszych surowców, bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Karmy o zbilansowanym składzie niezbędne dla psa w każdym wieku.

 • Eukanuba

  Karmy dla psów Eukanuba to wysokiej klasy produkty dostarczające psom niezbędnych składników do prawidłowego i zdrowego funkcjonowania. Karmy są przygotowane z uwzględnieniem cech i potrzeb poszczególnych ras. Produkowane z najlepszych surowców, pozytywnie wpływają na zdrowie i samopoczucie każdego psa. Z karmami Eukanuba dobierzesz karmę odpowiednią dla danej rasy, wieku i aktywności psa.

 • Eurostandard

  Eurostandard - kompletna sucha karma dla dorosłych psów. Składniki dostarczają psu wszystkich substancji niezbędnych do zdrowego życia. Gwarantowany najlepszy stosunek ceny do jakości.

 • Fitmin

  Znane i cenione karmy suche dla psów Fitmin. Polecamy duży wybór wartościowych karm suchych dla naszych czworonogów produkowanych z najlepszych surowców, bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Karmy o zbilansowanym składzie niezbędne dla psa w każdym wieku.

 • Frolic

  Znane i cenione karmy suche dla psów Frolic. Polecamy duży wybór wartościowych karm suchych dla naszych czworonogów produkowanych z najlepszych surowców, bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Karmy o zbilansowanym składzie niezbędne dla psa w każdym wieku.

 • Gilpa

  Gilpa to wysokiej jakości karmy produkowane w Wielkiej Brytanii. Karmy Gilpa to doskonale zbilansowana codzienna dieta dla psów dorosłych. Karmy bogate w mięso, wysoce strawne i przyswajalne. Karmy produkowane z najlepszych surowców, bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Karmy Gilpa są karmami o zbilansowanym składzie przygotowane zarówno dla dorosłych psów jak i dla szczeniaków.  

 • Hill's

  Hill's to karmy optymalnie zbilansowane pod względem składników odżywczych a dodatkowo mają doskonały smak. W swojej ofercie posiada karmy mające za zadanie wspomagać masę mięśniową oraz zdrowie narządów wewnętrznych gwarantujące wspaniały wygląd i dobrą kondycję. Hill's kładzie duży nacisk na zdrowie psa, dlatego w swojej ofercie oprócz karm typowo weterynaryjnych posiada również karmy wspierające karmienie psów z dolegliwościami takimi problemy z trawieniem, problemy ze skórą, z zębami czy nadwagą. W swojej ofercie posiada karmy mające za zadanie wspomagać masę mięśniową oraz zdrowie narządów wewnętrznych. Wszystkie karmy Hill's posiadają niezbędne składniki odżywcze i mikroelementy. 

 • Josera

  Josera to karmy niemieckiego producenta, który wykorzystuje w produkcji wysokowartościowe, zdrowe, naturalne i niemodyfikowane genetycznie surowce. Składniki mięsne wykorzystane w produkcji nadają się również do spożycia przez ludzi. Karmy Josera wytwarzane są bez dodatku pszenicy, soi, produktów mlecznych i cukru. Nie zawierają również substancji konserwujących, sztucznych barwników i substancji zapachowych. Ich wysoka jakość jest na bieżąco kontrolowana we własnym laboratorium. W swej ofercie posiadają produkty skierowane zarówno do psów o dużym zapotrzebowaniu na energię jak i starszych domatorów.

 • Mastery

  Znane i cenione karmy suche dla psów Mastery. Polecamy duży wybór wartościowych karm suchych dla naszych czworonogów produkowanych z najlepszych surowców, bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Karmy o zbilansowanym składzie niezbędne dla psa w każdym wieku.

 • Nutra Gold

  Nutra Gold - to doskonałe karmy holistyczne klasy Super Premium. Karmy holistyczne wyróżniają się przede wszystkim najwyższą jakością składników, wykorzystywanych do ich produkcji. Spełniają rygorystyczne procesy technologiczne przy ich wytwarzaniu, które pozwalają zachować naturalne wartości odżywcze składników z jakich karma jest wykonana. Karmy holistyczne Nutra Gold mają za zadanie dostarczać zwierzętom wszystkich składników pokarmowych, które są im potrzebne do prawidłowego wzrostu, rozwoju i funkcjonowania organizmu, z których wyeliminowane zostały sztuczne składniki oraz substancje szkodliwe i ciężko strawne. Ponadto zawierając probiotyki i prebiotyki zwiększające odporność oraz usprawniające trawienie.

 • Nutra Nuggets

  Nutra Nuggets - kompletne karmy dla psów w każdym wieku. Nutra Nuggets to wysokiej klasy karmy bogate w białko, dostarczające niezbędne składniki dla utrzymania prawidłowej wagi. Zawierają substancje o właściwościach prozdrowotnych, zaspokajając potrzeby organizmu i działając profilaktycznie. Wśród karm Nutra Nuggets są karmy dedykowane dla psów o dużej aktywności jak i dla psów z nadwagą. Można również znaleźć karmy dla psów z tendencją do uczuleń. Karmy dla szczeniąt posiadają formułę pozwalającą wspomagać prawidłowy wzrost kości. 

 • Orijen

  Orijen to kanadyjski producent karm dla psów wysokiej jakości. W produkcji używa tylko świeżych, nie mrożonych produktów pochodzących od lokalnych, kanadyjskich dostawców. W produkcji karm nie są używane produkty wysokoprzetworzone, dlatego karmy zawierają dużo składników odżywczych. Firma Orijen stawia na wysoką jakość swoich produktów, dlatego wytwarza je we własnych fabrykach dzięki temu ma wpływ na jakość oraz pilnuje wysokich standardów dzięki kontroli jakości. Karmy Orijen nie posiadają sztucznych barwników ani konserwantów. W ofercie karmy dla psów w każdym wieku. 

 • Pedigree

  Znane i cenione karmy suche dla psów Pedigree. Polecamy duży wybór wartościowych karm suchych dla naszych czworonogów produkowanych z najlepszych surowców, bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Karmy o zbilansowanym składzie niezbędne dla psa w każdym wieku.

 • Premius

  Znane i cenione karmy suche dla psów Premius. Polecamy duży wybór wartościowych karm suchych dla naszych czworonogów produkowanych z najlepszych surowców, bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Karmy o zbilansowanym składzie niezbędne dla psa w każdym wieku.

 • Pronature Holistic

  Znane i cenione karmy suche dla psów Pronature Holistic. Polecamy duży wybór wartościowych karm suchych dla naszych czworonogów produkowanych z najlepszych surowców, bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Karmy o zbilansowanym składzie niezbędne dla psa w każdym wieku.

 • Pronature Original

  Znane i cenione karmy suche dla psów Pronature Original. Polecamy duży wybór wartościowych karm suchych dla naszych czworonogów produkowanych z najlepszych surowców, bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Karmy o zbilansowanym składzie niezbędne dla psa w każdym wieku.

 • Purina Darling

  Znane i cenione karmy suche dla psów Purina Darling. Polecamy duży wybór wartościowych karm suchych dla naszych czworonogów produkowanych z najlepszych surowców, bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Karmy o zbilansowanym składzie niezbędne dla psa w każdym wieku.

 • Purina Dog Chow

  Znane i cenione karmy suche dla psów Purina Dog Chow. Polecamy duży wybór wartościowych karm suchych dla naszych czworonogów produkowanych z najlepszych surowców, bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Karmy o zbilansowanym składzie niezbędne dla psa w każdym wieku.

 • Purina Friskies

  Znane i cenione karmy suche dla psów Purina Friskies. Polecamy duży wybór wartościowych karm suchych dla naszych czworonogów produkowanych z najlepszych surowców, bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Karmy o zbilansowanym składzie niezbędne dla psa w każdym wieku.

 • Purina Pro Plan

  Znane i cenione karmy suche dla psów Purina Pro Plan. Polecamy duży wybór wartościowych karm suchych dla naszych czworonogów produkowanych z najlepszych surowców, bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Karmy o zbilansowanym składzie niezbędne dla psa w każdym wieku.

 • Royal Canin Breed

  Znane i cenione karmy suche dla psów Royal Canin Breed. Polecamy duży wybór wartościowych karm suchych dla naszych czworonogów produkowanych z najlepszych surowców, bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Karmy o zbilansowanym składzie niezbędne dla psa w każdym wieku.

 • Royal Canin Linia...

  Wysokiej klasy karmy suche dla psów znanej i cenionej firmy Royal Canin Linia Weterynaryjna. Różne wartościowe suche karmy dla naszych psów produkowane z najlepszych surowców.

 • Royal Canin Size

  Royal Canin Size to szeroka gama karm dostosowanych do wieku, wielkości oraz aktywności psa. Karmy Royal Canin Size zapewniają wszystkie niezbędne składniki jakie potrzebują psy w każdym okresie wzrostu. W ofercie zawierają karmy dla szczeniąt popularne wśród hodowców oraz karmy dla psów dorosłych. Receptury produktów Royal Canin opracowywane są według zaleceń światowych organizacji naukowych, które są autorytetami w dziedzinie żywienia zwierząt.

 • Royal Canin Special Club

  Znane i cenione karmy suche dla psów Royal Canin Special Club. Polecamy duży wybór wartościowych karm suchych dla naszych czworonogów produkowanych z najlepszych surowców, bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Karmy o zbilansowanym składzie niezbędne dla psa w każdym wieku.

 • Taste of the Wild

  Znane i cenione karmy suche dla psów Taste of the Wild. Polecamy duży wybór wartościowych karm suchych dla naszych czworonogów produkowanych z najlepszych surowców, bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Karmy o zbilansowanym składzie niezbędne dla psa w każdym wieku.

 • Versele-Laga

  Znane i cenione karmy suche dla psów Versele-Laga. Polecamy duży wybór wartościowych karm suchych dla naszych czworonogów produkowanych z najlepszych surowców, bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Karmy o zbilansowanym składzie niezbędne dla psa w każdym wieku.

 • Wolfsblut

  Znane i cenione karmy suche dla psów Wolfsblut. Polecamy duży wybór wartościowych karm suchych dla naszych czworonogów produkowanych z najlepszych surowców, bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Karmy o zbilansowanym składzie niezbędne dla psa w każdym wieku.