Pielęgnacja

Pielęgnacja - to dział w którym znajdują się środki wzbogacające wodę w cenne witaminy, minerały i pierwiastki śladowe których brak jest w w wodzie kranowej. Znajdziesz tutaj również preparaty wspomagające rozwój roślin. W naszej ofercie są  testy pH wody oraz preparaty obniżające lub podwyższające pH wody. Testy mierzące poziom amoniaku NH3, az...

Pielęgnacja - to dział w którym znajdują się środki wzbogacające wodę w cenne witaminy, minerały i pierwiastki śladowe których brak jest w w wodzie kranowej. Znajdziesz tutaj również preparaty wspomagające rozwój roślin. W naszej ofercie są  testy pH wody oraz preparaty obniżające lub podwyższające pH wody. Testy mierzące poziom amoniaku NH3, azotynów NO2 oraz azotanów NO3 w wodzie. Posiadamy również testy fosforanów PO4.

Więcej

Pielęgnacja Jest 59 produktów.

Podkategorie

  • Tetra

    Preparaty do hodowli ryb akwariowych jednej z najbardziej znanych firm na świecie produkującej artykuły dla ryb. Firma Tetra ma 60-letnie doświadczenie, mnóstwo innowacji i jest wiodącą firmą produkującą pokarmy dla ryb akwariowych.

Pokazuje 1 - 59 z 59 elementów
Pokazuje 1 - 59 z 59 elementów