Informacja

Dla kotów

W sklepie zoologicznym Wisus.pl dostępnych jest wiele karm niezależnie od wieku kota, czy też jego aktywności. Posiadamy karmy zarówno mokre jak i suche od najlepszych producentów które spełnią wymagania nawet najbardziej wybrednego pupila. Mamy produkty od takich producentów jak: Purina, 1Choice, Hill's, Josera, Royal Canin, Applaws, Brit, Acan...

W sklepie zoologicznym Wisus.pl dostępnych jest wiele karm niezależnie od wieku kota, czy też jego aktywności. Posiadamy karmy zarówno mokre jak i suche od najlepszych producentów które spełnią wymagania nawet najbardziej wybrednego pupila. Mamy produkty od takich producentów jak: Purina, 1Choice, Hill's, Josera, Royal Canin, Applaws, Brit, Acana oraz wiele innych bardzo znanych i szanowanych marek. Dla każdego kota znajdą się u nas również jego ulubione przysmaki. Dla zwierząt z dolegliwościami mamy produkty dietetyczne.

W naszej ofercie posiadamy także bogatą ofertę akcesoriów niezbędnych w opiece nad kotem. Posiadamy bogatą ofertę misek oraz szelek. Nie zapominamy o takich drobiazgach jak łopatki do kuwet. A w dziale Pielęgnacja wiele żwirków i szczotek oraz przydatne szampony i odżywki.

Nie zapomnij o dziale z drapakami i zabawkami dla twojego kotka.

Więcej

Dla kotów W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Akcesoria

  W dziale Akcesoria posiadamy wiele przedmiotów niezbędnych w opiece nad kotami. Znajdziesz u nas szelki oraz smycze dla kotów. Dobierzesz odpowiednią obrożę. Mamy duży wybór misek dla kotów oraz pojemniki na przysmaki. W naszym sklepie wybierzesz dla swojego kota odpowiednie legowiska, w którym będzie czuł się najlepiej. Posiadamy szeroki wybór kuwet w różnych kształtach i kolorach od wielu producentów. Nie zapominamy o łopatkach, wycieraczkach chusteczkach i innych niezbędnych drobiazgach takich jak kocimiętka.

 • Karmy dla kotów

  Oferujemy karmy dla kotów pochodzące od najlepszych producentów, między innymi takich jak: Purina, Hill's, Josera, Acana, Royal Canin, Wildcat, Kitekat, Whiskas i inne. Posiadamy szeroki wybór karm umożliwiający wybór optymalnych produktów dostosowanych do potrzeb naszego kota. Nasze karmy pozwolą dostosować dietę do aktywności naszego pupila, niezależnie od tego czy cały dzień spędza poza domem, czy też śpi na domowej kanapie.

 • Pielęgnacja

  Nie ma pięknego kota bez odpowiedniej pielęgnacji. A nie ma prawidłowej pielęgnacji bez odpowiednich akcesoriów. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór szamponów i odżywek. Posiadamy szampony dla pielęgnacyjne, dla sierści przetłuszczonej, szampony przeciwłupieżowe. W przypadku suchej skóry również znajdziesz odpowiedni szampon.

  Po kąpieli  niezbędna będzie szczotka lub grzebień. Posiadamy spory wybór szczotek, zarówno dla kotów krótkowłosych jak i długowłosych.

  W ofercie sklepu jest również duży wybór żwirków. Posiadamy żwirki różnego rodzaju, drewniane, silikonowe, bentonitowe od wielu producentów. Posiadamy różne zapachy żwirków oraz różne wielkości opakowań w zależności od potrzeb i upodobań.

 • Zabawki i drapaki

  W sklepie Wisus.pl posiadamy duży wybór różnorodnych zabawek dla kotów umilających im czas. Posiadamy produkty od kilkunastu producentów. Znajdziesz u nas różne drapaki i inne artykuły dla swojego kotka. Duży wybór kolorów, materiałów oraz niskie ceny.

 • Zdrowie

  W naszym sklepie zoologicznym znajdziesz różne preparaty żywieniowe umożliwiające wzbogacenie diety kotów oraz uzupełniające niedobory witaminowe. Posiadamy nasiona traw wspomagających trawienie u kotów, oraz produkty zamienne dla trawy. Polecamy karmy uzupełniające dla kociąt oraz kotów niedożywionych.