Karmy suche

Polecamy szeroki wybór suchych karm dla kotów. Proponujemy pełnowartościowe i zbilansowane karmy najlepszych producentów. Karmy które sprzedajemy wzbogacone są o dodatkowe suplementy i witaminy które pozytywnie wpływają na zdrowie i kondycję kotów. W ofercie posiadamy suche karmy pochodzące od wiodących producentów karm w różnych cenach.

Karmy suche W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • 1st Choice

  1st Choice to kanadyjska firma produkująca zdrowe i właściwie zbilansowane karmy, wytwarzane z najwyższej jakości składników. Karmy dla kotów 1st Choice zostały stworzone aby dbać o zdrowie przez całe życie kotów. 1st Choice posiada certyfikat HACCP zapewniający, że firma spełnia najwyższe standardy wysokiej jakości na poziomie wytwarzania produktów. Wszystkie karmy 1st Choice zawierają wyłącznie najwyższej jakości składniki: białko w karmie pochodzi wyłącznie z wysokiej jakości mięsa od sprawdzonych regionalnych kanadyjskich dostawców, codziennie dostarczane w stanie świeżym do fabryki (nie mrożone). Zawierają właściwe proporcje białka i tłuszczu wraz z dobraną właściwą ilością witamin i mikroelementów. 

 • Acana

  Acana do znane i cenione karmy suche dla kotów. Karmy Acana są chętnie polecane przez hodowców i właścicieli czworonogów, wielokrotnie nagradzane za jakość. Karmy Acana produkowane są w Kanadzie z najlepszych surowców, ze świeżych, regionalnych produktów, bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Karmy posiadają zbilansowany skład odpowiedni dla kotów w każdym wieku.

 • Almo Nature

  Polecamy karmy suche dla kotów znanej i cenionej firmy Almo Nature. Różne wartościowe suche karmy dla naszych pupili produkowane z najlepszych surowców, bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Karmy o zbilansowanym składzie niezbędne dla kotów w każdym wieku.

 • Animonda

  Animonda to znany na całym świecie producent karm dla kotów najwyższej jakości. Karmy Animonda spełniają wszystkie wymagania zdrowej, zbilansowanej i urozmaiconej diety kotów. Karmy suche Animonda dostosowane są do zwierząt w każdym wieku. Karmy idealnie zbilansowane, produkowane z najlepszych surowców. W swym składzie nie posiadają sztucznych dodatków i konserwantów. Karmy polecane przez hodowców i zadowolonych właścicieli. 

 • Arion

  Pełnowartościowe karmy dla kotów Arion cechują się naturalnym zapachem i bogatym składem. Karmy Arion to kompletne, zbilansowane karmy odpowiednie dla kociąt jak i dla dorosłych kotów. Karmy są przygotowane z naturalnych składników i nie zawierają sztucznych barwników ani aromatów. Jakość składników sprawia, że karma jest smaczna i lekkostrawna. Linia ARION Original jest karmą bezglutenową (gluten-free) i nie zawiera jakichkolwiek produktów z kukurydzy czy innych zbóż. W ofercie producenta znajdują się karmy dla szczeniąt, psów dorosłych oraz psów w podeszłym wieku. Karmy Arion to starannie dobrane naturalne składniki nie zawierające sztucznych barwników i substancji zapachowych. 

 • Applaws

  Karmy suche dla kotów Applaws. Produkowane w Wielkiej Brytanii wysokiej klasy karmy dla kotów. Karmy dla kotów Applaws posiadają w swoim składzie bardzo wysoki procent mięsa, co powoduje że są bardzo wysoko oceniane przez właścicieli i hodowców. Karmy suche Applaws są karmami bezzbożowymi i przez to hipoalergicznymi. Są karmami pozbawionymi sztucznych dodatków. Zawierają tylko naturalne składniki. Karmy Applaws w swojej ofercie posiadają produkty odpowiednie dla kotów w każdym wieku i różnym zapotrzebowaniu na energię. 

 • Brekkies

  Polecamy karmy suche dla kotów znanej i cenionej firmy Brekkies. Różne wartościowe suche karmy dla naszych pupili produkowane z najlepszych surowców, bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Karmy o zbilansowanym składzie niezbędne dla kotów w każdym wieku.

 • Brit Care

  Polecamy karmy suche dla kotów znanej i cenionej firmy Brit Care. Różne wartościowe suche karmy dla naszych pupili produkowane z najlepszych surowców, bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Karmy o zbilansowanym składzie niezbędne dla kotów w każdym wieku.

 • Brit Premium

  Polecamy karmy suche dla kotów znanej i cenionej firmy Brit Premium. Różne wartościowe suche karmy dla naszych pupili produkowane z najlepszych surowców, bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Karmy o zbilansowanym składzie niezbędne dla kotów w każdym wieku.

 • Carnilove

  Carnilove to suche karmy dla kotów o wysokiej jakości. Karmy Carnilove znane są z wysokiej zawartości mięsa, które zostało starannie wyselekcjonowane. Mięso w karmach pochodzi od dzikich zwierząt, takich jak renifer, kaczka, bażant, indyk, jagnię, dzik i łosoś i odpowiada składowi naturalnego pokarmu. Karmy są hipoalergiczne, nie posiadają w swym składzie zbóż. Z karm Carnilove wyeliminowano również ziemniaki oraz ryż. Naturalnym źródłem ważnych witamin, przeciwutleniaczy i innych niezbędnych składników odżywczych w karmach Carnilove są owoce leśne, warzywa i zioła. Karmy nie zawierają konserwantów, barwników i sztucznych dodatków. Karmy polecane dla kotów w każdym wieku.

 • Fitmin

  Polecamy karmy suche dla kotów znanej i cenionej firmy Fitmin. Różne wartościowe suche karmy dla naszych pupili produkowane z najlepszych surowców, bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Karmy o zbilansowanym składzie niezbędne dla kotów w każdym wieku.

 • Hill's

  Hill's to karmy optymalnie zbilansowane pod względem składników odżywczych a dodatkowo mają doskonały smak. W swojej ofercie posiada karmy mające za zadanie wspomagać masę mięśniową oraz zdrowie narządów wewnętrznych gwarantujące wspaniały wygląd i dobrą kondycję. Hill's kładzie duży nacisk na zdrowie zwierząt, dlatego w swojej ofercie oprócz karm typowo weterynaryjnych posiada również karmy wspierające karmienie kotów z dolegliwościami takimi problemy z trawieniem, problemy ze skórą, z zębami czy nadwagą. W swojej ofercie posiada karmy mające za zadanie wspomagać masę mięśniową oraz zdrowie narządów wewnętrznych. Wszystkie karmy Hill's posiadają niezbędne składniki odżywcze i mikroelementy. 

 • Josera

  Josera to karmy niemieckiego producenta, który wykorzystuje w produkcji wysokowartościowe, zdrowe, naturalne i niemodyfikowane genetycznie surowce. Składniki mięsne wykorzystane w produkcji nadają się również do spożycia przez ludzi. Karmy Josera wytwarzane są bez dodatku pszenicy, soi, produktów mlecznych i cukru. Nie zawierają również substancji konserwujących, sztucznych barwników i substancji zapachowych. Ich wysoka jakość jest na bieżąco kontrolowana we własnym laboratorium. W swej ofercie posiadają produkty skierowane zarówno do kotów o dużym zapotrzebowaniu na energię jak i starszych domatorów.

 • Kitekat

  Polecamy karmy suche dla kotów znanej i cenionej firmy Kitekat. Różne wartościowe suche karmy dla naszych pupili produkowane z najlepszych surowców, bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Karmy o zbilansowanym składzie niezbędne dla kotów w każdym wieku.

 • Mastery

  Polecamy karmy suche dla kotów znanej i cenionej firmy Mastery. Różne wartościowe suche karmy dla naszych pupili produkowane z najlepszych surowców, bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Karmy o zbilansowanym składzie niezbędne dla kotów w każdym wieku.

 • Nutra Gold

  Nutra Gold - to doskonałe karmy holistyczne klasy Super Premium. Karmy holistyczne wyróżniają się przede wszystkim najwyższą jakością składników, wykorzystywanych do ich produkcji. Spełniają rygorystyczne procesy technologiczne przy ich wytwarzaniu, które pozwalają zachować naturalne wartości odżywcze składników z jakich karma jest wykonana. Karmy holistyczne Nutra Gold mają za zadanie dostarczać zwierzętom wszystkich składników pokarmowych, które są im potrzebne do prawidłowego wzrostu, rozwoju i funkcjonowania organizmu, z których wyeliminowane zostały sztuczne składniki oraz substancje szkodliwe i ciężko strawne. Ponadto zawierając probiotyki i prebiotyki zwiększające odporność oraz usprawniające trawienie.

 • Nutra Nuggets

  Nutra Nuggets - kompletne karmy dla kotów w każdym wieku. Nutra Nuggets to wysokiej klasy karmy bogate w białko, dostarczające niezbędne składniki dla utrzymania prawidłowej wagi. Zawierają substancje o właściwościach prozdrowotnych, zaspokajając potrzeby organizmu i działając profilaktycznie. Wśród karm Nutra Nuggets są karmy dedykowane dla kotów o dużej aktywności jak i dla kotów z nadwagą. Można również znaleźć karmy dla kotów z tendencją do uczuleń. Karmy dla kociąt posiadają formułę pozwalającą wspomagać prawidłowy wzrost kości. 

 • Orijen

  Orijen to kanadyjski producent karm dla kotów wysokiej jakości. W produkcji używa tylko świeżych, nie mrożonych produktów pochodzących od lokalnych, kanadyjskich dostawców. W produkcji karm nie są używane produkty wysokoprzetworzone, dlatego karmy zawierają dużo składników odżywczych. Firma Orijen stawia na wysoką jakość swoich produktów, dlatego wytwarza je we własnych fabrykach dzięki temu ma wpływ na jakość oraz pilnuje wysokich standardów dzięki kontroli jakości. Karmy Orijen nie posiadają sztucznych barwników ani konserwantów. W ofercie karmy dla kotów w każdym wieku. 

 • Perfect Fit

  Polecamy karmy suche dla kotów znanej i cenionej firmy Perfect Fit. Różne wartościowe suche karmy dla naszych pupili produkowane z najlepszych surowców, bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Karmy o zbilansowanym składzie niezbędne dla kotów w każdym wieku.

 • Premius

  Polecamy karmy suche dla kotów znanej i cenionej firmy Premius. Różne wartościowe suche karmy dla naszych pupili produkowane z najlepszych surowców, bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Karmy o zbilansowanym składzie niezbędne dla kotów w każdym wieku.

 • Pronature Holistic

  Polecamy karmy suche dla kotów znanej i cenionej firmy Pronature holistic. Różne wartościowe suche karmy dla naszych pupili produkowane z najlepszych surowców, bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Karmy o zbilansowanym składzie niezbędne dla kotów w każdym wieku.

 • Pronature Original

  Polecamy karmy suche dla kotów znanej i cenionej firmy Pronature Original. Różne wartościowe suche karmy dla naszych pupili produkowane z najlepszych surowców, bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Karmy o zbilansowanym składzie niezbędne dla kotów w każdym wieku.

 • Purina Cat Chow

  Polecamy karmy suche dla kotów znanej i cenionej firmy Purina Cat Chow. Różne wartościowe suche karmy dla naszych pupili produkowane z najlepszych surowców, bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Karmy o zbilansowanym składzie niezbędne dla kotów w każdym wieku.

 • Purina Friskies

  Polecamy karmy suche dla kotów znanej i cenionej firmy Purina Friskies. Różne wartościowe suche karmy dla naszych pupili produkowane z najlepszych surowców, bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Karmy o zbilansowanym składzie niezbędne dla kotów w każdym wieku.

 • Purina Pro Plan

  Polecamy karmy suche dla kotów znanej i cenionej firmy Purina Pro Plan. Różne wartościowe suche karmy dla naszych pupili produkowane z najlepszych surowców, bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Karmy o zbilansowanym składzie niezbędne dla kotów w każdym wieku.

 • Royal Canin

  Polecamy karmy suche dla kotów znanej i cenionej firmy Royal Canin. Różne wartościowe suche karmy dla naszych pupili produkowane z najlepszych surowców, bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Karmy o zbilansowanym składzie niezbędne dla kotów w każdym wieku.

 • Royal Canin Linia...

  Wysokiej klasy karmy suche dla kotów znanej i cenionej firmy Royal Canin Linia Weterynaryjna. Różne wartościowe suche karmy dla naszych kotów produkowane z najlepszych surowców.

 • Sanabelle

  Polecamy karmy suche dla kotów znanej i cenionej firmy Sanabelle. Różne wartościowe suche karmy dla naszych pupili produkowane z najlepszych surowców, bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Karmy o zbilansowanym składzie niezbędne dla kotów w każdym wieku.

 • Taste of the Wild

  Polecamy karmy suche dla kotów znanej i cenionej firmy Taste of the Wild. Różne wartościowe suche karmy dla naszych pupili produkowane z najlepszych surowców, bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Karmy o zbilansowanym składzie niezbędne dla kotów w każdym wieku.

 • Trovet

  Trovet to karmy suche dla kotów produkowane z najlepszych surowców, bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Karmy o zbilansowanym składzie niezbędne dla kotów w każdym wieku.

 • Whiskas

  Polecamy karmy suche dla kotów znanej i cenionej firmy Whiskas. Różne wartościowe suche karmy dla naszych pupili produkowane z najlepszych surowców, bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Karmy o zbilansowanym składzie niezbędne dla kotów w każdym wieku.

 • Wildcat

  Wildcat - karmy dla kotów klasy Super Premium. Posiadają wysoką zawartość mięsa lub ryb. Zawierają doskonale dobraną proporcję tauryny  w karmie, wzmacniającą pracę serca oraz układ krążenia. Posiadają odpowiednio zbilansowany stosunek kwasów tłuszczowych Omega-6 i Omega-3. Karmy Wildcat to karmy hipoalergiczne, świetnie nadają się dla kotów ze skłonnościami do alergii - nie zawierają zbóż, glutenu czy soi. Karmy Wildcat nie zawierają konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku.