Weterynaryjne

W ofercie sklepu Wisus.pl posiadamy duży wybór karm i preparatów dla zwierząt cierpiących na różne dolegliwości. Posiadamy karmy dla psów i kotów cierpiących na alergie pokarmowe oraz skórne. Znajdziesz tutaj preparaty dla zwierząt mających problemy z przewodem pokarmowym, kośćmi i stawami. Oferujemy preparaty i karmy na alergie skórne i pokarmo...

W ofercie sklepu Wisus.pl posiadamy duży wybór karm i preparatów dla zwierząt cierpiących na różne dolegliwości. Posiadamy karmy dla psów i kotów cierpiących na alergie pokarmowe oraz skórne. Znajdziesz tutaj preparaty dla zwierząt mających problemy z przewodem pokarmowym, kośćmi i stawami. Oferujemy preparaty i karmy na alergie skórne i pokarmowe, na odchudzanie, dla cierpiących na cukrzycę. Jeśli twój pies ma problemy z nerkami, wątrobą czy cierpi na kamicę moczową to w naszym sklepie znajdziesz odpowiednie preparaty dietetyczne.

Więcej

Weterynaryjne W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Alergia

  Karmy suche i wilgotne oraz preparaty dla zwierząt cierpiących na alergie. Duży wybór karm najlepszych firm przeznaczone dla psów i kotów które mają alergie. Karmy hipoalergiczne, krople dla zwierząt na linienie, łupież, przetłuszczania skóry.

 • Kamica moczowa

  Karmy dietetyczne suche i wilgotne oraz preparaty dla zwierząt cierpiących na kamicę moczową. Duży wybór karm najlepszych firm przeznaczone dla psów i kotów które mają problemy z kamicą. Karmy dietetyczne sprzyjające ograniczaniu nawrotów kamicy oraz sprzyjające rozpuszczaniu kamieni struwitowych.

 • Kości i stawy

  Weterynaryjne karmy dietetyczne dla zwierząt cierpiących na choroby kości i stawów. Karmy dla psów i kotów chorujących na zwyrodnienie stawów oraz dla zwierząt starszych zagrożonych zwyrodnieniem. Polecamy przysmaki wzbogacone w substancje stosowane we wspomaganiu leczenia chorób reumatycznych, a także w likwidowaniu bólów mięśni i stawów.

 • Nerki

  Weterynaryjne karmy dietetyczne dla zwierząt stosowane w niewydolności nerek i serca. Oferujemy diety pokarmowe dla psów i kotów stosowane w nadwrażliwości pokarmowej, karmy dietetyczne wspomagające funkcjonowanie nerek w przypadku ostrej i przewlekłej niewydolności nerek.

 • Odchudzanie i cukrzyca

  Weterynaryjne karmy dietetyczne dla zwierząt z otyłością oraz chorujących na cukrzycę. Oferujemy pełnowartościowe oraz pełnoporcjowe diety pokarmowe dla psów i kotów z nadwagą oraz z tendencją do otyłości. Pełnowartościowe karmy dietetyczne podawanie których powoduje zmniejszenie nadmiernej masy ciała. Dla psów i kotów cierpiących na cukrzycę oferujemy pełnowartościową karmę dietetyczną, podawanie której ułatwia regulację poziomu glukozy (przy cukrzycy), pozwala na zmniejszenie nadmiernej masy ciała oraz reguluje metabolizm tłuszczów w stanach hiperlipidemii.

 • Przewód pokarmowy

  Weterynaryjne karmy dietetyczne, łatwostrawne diety pokarmowe dla psów i kotów stosowane w chorobach przewodu pokarmowego i nietolerancji pokarmowej. Karmy podawane przy zaburzeniach żołądkowo - jelitowych, zaparciach, biegunkach, chorobach wątroby, chorobach trzustki ( zapalenie, niewydolność ). Polecamy karmy wspierające leczenie zaburzeń przewodu pokarmowego oraz powrót do zdrowia.

 • Wątroba

  Karmy weterynaryjne, pełnowartościowe karmy dietetyczne dla zwierząt, podawanie których wspomaga funkcjonowanie wątroby w przypadkach jej przewlekłej niewydolności oraz pozwala na ograniczenie odkładania się miedzi w wątrobie. Polecamy diety pokarmowe dla psów i kotów z zaburzeniami funkcjonowania wątroby, trzustki i zaburzeniami przewodu pokarmowego.

 • Pozostałe

  Pozostałe karmy i preparaty weterynaryjne. Polecamy między innymi preparat przeznaczony dla starszych zwierząt, które ze względu na swój wiek mają zwiększone zapotrzebowanie na substancje mogące uchronić je od najczęściej występujących zaburzeń stanu zdrowia. Oferujemy preparat przeznaczony dla psów i kotów z zaburzeniami dermatologicznymi, objawiającymi się suchą, matową, wypadającą sierścią oraz łuszczącą się skórą a także preparat do stymulacji odporności zwierząt czy środki stosowane przy chorobach serca.