Kości i stawy

Weterynaryjne karmy dietetyczne dla zwierząt cierpiących na choroby kości i stawów. Karmy dla psów i kotów chorujących na zwyrodnienie stawów oraz dla zwierząt starszych zagrożonych zwyrodnieniem. Polecamy przysmaki wzbogacone w substancje stosowane we wspomaganiu leczenia chorób reumatycznych, a także w likwidowaniu bólów mięśni i stawów.

Kości i stawy  W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Psy

    Weterynaryjne karmy dietetyczne dla psów cierpiących na choroby kości i stawów. Karmy dla psów chorujących na zwyrodnienie stawów oraz dla zwierząt starszych zagrożonych zwyrodnieniem. Polecamy przysmaki wzbogacone w substancje stosowane we wspomaganiu leczenia chorób reumatycznych, a także w likwidowaniu bólów mięśni i stawów.

  • Koty

    Weterynaryjne karmy dietetyczne dla kotów cierpiących na choroby kości i stawów. Karmy dla kotów chorujących na zwyrodnienie stawów oraz dla zwierząt starszych zagrożonych zwyrodnieniem. Polecamy przysmaki wzbogacone w substancje stosowane we wspomaganiu leczenia chorób reumatycznych, a także w likwidowaniu bólów mięśni i stawów.