Wątroba

Karmy weterynaryjne, pełnowartościowe karmy dietetyczne dla zwierząt, podawanie których wspomaga funkcjonowanie wątroby w przypadkach jej przewlekłej niewydolności oraz pozwala na ograniczenie odkładania się miedzi w wątrobie. Polecamy diety pokarmowe dla psów i kotów z zaburzeniami funkcjonowania wątroby, trzustki i zaburzeniami przewodu pokarm...

Karmy weterynaryjne, pełnowartościowe karmy dietetyczne dla zwierząt, podawanie których wspomaga funkcjonowanie wątroby w przypadkach jej przewlekłej niewydolności oraz pozwala na ograniczenie odkładania się miedzi w wątrobie. Polecamy diety pokarmowe dla psów i kotów z zaburzeniami funkcjonowania wątroby, trzustki i zaburzeniami przewodu pokarmowego.

Więcej

Wątroba  W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Psy

    Karmy weterynaryjne, pełnowartościowe karmy dietetyczne dla psów, podawanie których wspomaga funkcjonowanie wątroby w przypadkach jej przewlekłej niewydolności oraz pozwala na ograniczenie odkładania się miedzi w wątrobie. Polecamy diety pokarmowe dla psów z zaburzeniami funkcjonowania wątroby, trzustki i zaburzeniami przewodu pokarmowego.

  • Koty

    Karmy weterynaryjne, pełnowartościowe karmy dietetyczne dla kotów, podawanie których wspomaga funkcjonowanie wątroby w przypadkach jej przewlekłej niewydolności oraz pozwala na ograniczenie odkładania się miedzi w wątrobie. Polecamy diety pokarmowe dla kotów z zaburzeniami funkcjonowania wątroby, trzustki i zaburzeniami przewodu pokarmowego.