Dla ptaków

Internetowy sklep zoologiczny Wisus.pl w swej ofercie dla właścicieli ptaków przygotował przede wszystkim karmy kilku znanych i cenionych producentów takich jak Vitapol, Vitacraft oraz Megan. Posiadamy kolby oraz przysmaki dla kanarów, papug oraz dla innych małych ptaków takich jak np. zeberki. Karmy które posiadamy w swojej ofercie dobrane są w...

Internetowy sklep zoologiczny Wisus.pl w swej ofercie dla właścicieli ptaków przygotował przede wszystkim karmy kilku znanych i cenionych producentów takich jak Vitapol, Vitacraft oraz Megan. Posiadamy kolby oraz przysmaki dla kanarów, papug oraz dla innych małych ptaków takich jak np. zeberki. Karmy które posiadamy w swojej ofercie dobrane są w sposób
wspomagający rozwój ptaków w różnym okresie wzrostu aby nasi pierzaści przyjaciele cieszyli się zdrowiem. Staramy się aby wszystkie produkty oferować w jak najniższych cenach.

Więcej

Dla ptaków W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Akcesoria

  Akcesoria dla ptaków to inne podstawowe rzeczy niezbędne w hodowli ptaków. Posiadamy duży wybór klatek dla ptaków oraz woliery kilku wiodących producentów. Znajdziesz u nas również karmniki dla ptaków przydatne w okresie zimowych przy dokarmianiu ptaków na wolności.

 • Karmy

  W ofercie sklepu posiadamy karmy przeznaczone dla kanarków, papug ale znajdą tutaj również coś dla siebie hodowcy innych gatunków ptaków. Wszystkie karmy zostały starannie dobrane zgodnie z potrzebami i wymaganiami żywieniowymi ptaków. Karmy dostarczają wszystkich niezbędnych składników, dodatkowo wzbogacone są minerałami i witaminami aby wpływać pozytywnie na zdrowie i kondycję ptaków.

 • Kolby

  W ofercie sklepu są również karmy w postaci kolb. Są to pokarmy uzupełniające zawierające witaminy i minerały wzbogacone o inne dodatkowe substancje smakowe takie jak owoce czy miód stanowiące ciekawe uzupełnienie codziennej diety.

 • Pielęgnacja

  Polecamy duży wybór artykułów do pielęgnacji ptaków. W ofercie mamy piasek dla ptaków z muszlami, z minerałami, z anyżem, piasek o zapachu rozmarynu, pomarańczy oraz inne. Produkty pochodzą od uznanych producentów.