Karmy

W dziale Karm dla gryzoni oferujemy produkty czołowych firm. Karmy jakie sprzedajemy podzielone są na działy w zależności od przeznaczenia. Dla każdego zwierzaka, czy to będzie chomik czy królik można wybrać różnorodne mieszanki zbożowe w pełni zbilansowane i wzbogacone o niezbędne minerały.

Karmy W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Chomik

  W pełni zbilansowane karmy dla gryzoni. Najlepsze karmy dla chomików od znanych i cenionych producentów. Wartościowe mieszanki zbożowe wzbogacone o witaminy.

 • Fretka

  W pełni zbilansowane karmy dla gryzoni. Najlepsze karmy dla fretek od znanych i cenionych producentów. Wartościowe mieszanki zbożowe wzbogacone o witaminy niezbędne w diecie każdej fretki.

 • Koszatniczka

  W pełni zbilansowane karmy dla gryzoni. Najlepsze karmy dla koszatniczek od znanych i cenionych producentów. Wartościowe mieszanki zbożowe wzbogacone o witaminy niezbędne w diecie każdej koszatniczki.

 • Królik

  W pełni zbilansowane karmy dla gryzoni. Najlepsze karmy dla królików od znanych i cenionych producentów. Wartościowe mieszanki zbożowe wzbogacone o witaminy niezbędne w diecie każdego królika.

 • Mysz

  W pełni zbilansowane karmy dla gryzoni. Najlepsze karmy dla myszek od znanych i cenionych producentów. Wartościowe mieszanki zbożowe wzbogacone o witaminy niezbędne w diecie każdej myszki.

 • Myszoskoczek

  W pełni zbilansowane karmy dla gryzoni. Najlepsze karmy dla myszoskoczków od znanych i cenionych producentów. Wartościowe mieszanki zbożowe wzbogacone o witaminy niezbędne w diecie każdego myszoskoczka.

 • Szynszyla

  W pełni zbilansowane karmy dla gryzoni. Najlepsze karmy dla szynszyli od znanych i cenionych producentów. Wartościowe mieszanki zbożowe wzbogacone o witaminy niezbędne w diecie każdej szynszyli.

 • Świnka morska

  W pełni zbilansowane karmy dla gryzoni. Najlepsze karmy dla świnek morskich zwanych obecnie kawią morską od znanych i cenionych producentów. Wartościowe mieszanki zbożowe wzbogacone o witaminy.