Akcesoria

W dziale Akcesoria posiadamy takie działy jak miski, smycze, obroże. Sprzedajemy tylko bezpieczne akcesoria od najlepszych firm. Oferujemy duży wybór misek które możesz dobrać do wielkości własnego psa. Jeśli szukasz smyczy lub obroży to również mamy duży wybór wielkości i kolorów.

Akcesoria Jest 146 produktów.

Podkategorie

 • Akcesoria elektroniczne

  W dziale Akcesoria elektroniczne posiadamy różne akcesoria przydatne w tresurze psa. Oferujemy obroże antyszczekowe, pomoce wychowawcze, klikery i inne. Sprzedajemy tylko bezpieczne akcesoria od najlepszych firm.

 • Kagańce

  W naszym sklepie oferujemy kagańce odpowiednie dla każdej rasy i każdej wielkości czworonoga. Posiadamy kagańce skórzane, materiałowe oraz stalowe. Różne wielkości i kolory. Najlepsi producenci i przystępne ceny.

 • Legowiska

  W naszej ofercie posiadamy duży wybór legowisk w różnych wielkościach i kolorach, wygodne materace oraz ciepłe koce. Posiadamy również ciekawe budy wykonane z bardzo wytrzymałych i miłych w dotyku tkanin. Solidni producenci i niskie ceny powodują, że nasze legowiska cieszą się dużą popularnością.

 • Maty

  Maty samochodowe dla psów zabezpieczające wnętrze samochodu przed zabrudzeniami i ułatwiające utrzymanie czystości w bagażniku. Siatki oddzielające psa w samochodzie i zapobiegające wędrówkom psów po samochodzie.

 • Miski

  Duży wybór misek przeznaczonych dla psów. Najlepsze firmy produkujące miski plastikowe, metalowe oraz ceramiczne. Posiadamy miski pojedyncze i podwójne oraz stojaki do misek. Kupisz u nas również poidełka oraz butelki do picia. Duży wybór misek podróżnych i składanych przydatnych przy przewożeniu psów.

 • Obroże

  W ofercie naszego sklepu jest duży wybór obroży odpowiednich dla każdej rasy i każdej wielkości czworonoga. Posiadamy obroże skórzane, materiałowe oraz stalowe. Kupisz u nas obroże odblaskowe. Różne wielkości i kolory. Najlepsi producenci i przystępne ceny.

 • Smycze

  W sprzedaży posiadamy duży wybór smyczy od kilku producentów. Są to Trixie, Zolux, Chaba, Ferplast, Flexi. Znajdziesz u nas linki treningowe, smycze miejskie, joggingowe. Różnego rodzaju kolorowe taśmy o różnych szerokościach oraz linki zwijane. Posiadamy szelki pas bezpieczeństwa do samochodu o różnych wielkościach firmy Chaba.

 • Szelki

  W naszym sklepie znajdziesz szelki odpowiednie dla twojego psa, dobierzesz mu odpowiedni kolor oraz wielkość. Posiadamy szelki regulowane, samochodowe oraz różnego rodzaju szelki ozdobne. 

 • Torby i transportery

  W naszym sklepie oferujemy lekkie i wygodne torby do transportu psów, które po złożeniu zajmują mało miejsca. Polecamy plecaki do transportu psów, torby-kojce które można również wykorzystać w samochodzie. Posiadamy solidne transportery z tworzywa sztucznego oraz wygodne torby na kółkach.

 • Ubranka

  Ubranka dla psów. Znajdziesz tutaj ciepłe i wygodne zimowe kombinezony, pelerynki przeciwdeszczowe oraz bluzy które nie krępują ruchów. Posiadamy duży wybór czapeczek, dresów, kurtek. Kupisz u nas również majtki na cieczkę oraz koszulki pooperacyjne zabezpieczające szwy oraz zmiany skórne.

 • Pozostałe

  W kategorii pozostałe znajdziesz kolorowe bandamki oraz kamizelki odblaskowe. Posiadamy przydatne kolorowe adresówki. Znajdziesz tutaj również różne gwizdki, alarmowe, ultradźwiękowe oraz różne nożyczki, klatki, kuwety. Posiadamy gumowe obuwie w różnych wielkościach i kolorach oraz kosze i torby rowerowe oraz mnóstwo innych drobnych przedmiotów przydatnych w opiece nad naszym psem.

na stronę
Pokazuje 1 - 100 z 146 elementów
Pokazuje 1 - 100 z 146 elementów