Diety lecznicze

Diety lecznicze to karmy dietetyczne stworzone dla psów cierpiących na różne dolegliwości, np przewodu pokarmowego czy po zabiegach chirurgicznych. Znajdziesz tutaj karmy dla psów cierpiących na nadwagę, na alergie skórne i pokarmowe oraz dla zwierząt cierpiących na przewlekłą niewydolność nerek i wczesne fazy choroby serca.

Diety lecznicze Jest 43 produktów.

Podkategorie

 • Animonda

  Diety lecznicze znanej firmy Animonda. Produkty dietetyczne dla psów cierpiących na różne dolegliwości takich jak problemy z nerkami, stawami, czy otyłość.

 • Eukanuba

  Diety lecznicze znanej firmy Eukanuba. Produkty dietetyczne dla psów cierpiących na różne dolegliwości takich jak problemy z nerkami, trzustką czy otyłość.

 • Hill's

  Diety lecznicze znanej i cenionej firmy Hill's. Produkty dietetyczne dla psów cierpiących na różne dolegliwości. Wartościowe produkty najwyższej klasy w niskich cenach.

 • Purina

  Diety lecznicze znanej i cenionej firmy Purina. Produkty dietetyczne dla psów cierpiących na różne dolegliwości. Wartościowe produkty najwyższej klasy w niskich cenach.

 • Royal Canin

  Diety lecznicze znanej i cenionej firmy Royal Canin. Produkty dietetyczne dla psów cierpiących na różne dolegliwości. Wartościowe produkty najwyższej klasy w niskich cenach.

 • Trovet

  Diety lecznicze znanej firmy Trovet. Produkty dietetyczne dla psów cierpiących na różne dolegliwości takich jak problemy z nerkami, trzustką, alergią czy otyłość.

Pokazuje 1 - 43 z 43 elementów
Pokazuje 1 - 43 z 43 elementów