Pielęgnacja

Pielęgnacja to szeroko rozumiany dział zawierający duży wybór preparatów takich jak szampony czy odżywki służące do pielęgnacji psów. Znajdziesz tutaj akcesoria które ułatwią ci zadbanie o sierść twojego pupila, takie jak szczotki i grzebienie.

Pielęgnacja W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Preparaty i akcesoria...

    Polecamy preparaty i akcesoria pomagające utrzymać czystość. W naszym sklepie kupisz maty do nauki czystości, woreczki do zbierania odchodów, preparaty odstraszające psy i koty. Posiadamy płyny likwidujące zapachy, neutralizatory, płyny do podłóg, majtki dla suk. Znane i cenione marki, wysokiej jakości produkty w niskich cenach.

  • Szampony i odżywki

    Szampony i odżywki są niezmiernie istotne przy prawidłowej pielęgnacji psów. Dobór właściwych preparatów ma ogromne znaczenie dla kondycji i samopoczucia naszego psa. W naszej ofercie posiadamy profesjonalne szampony które posiadają substancje które mają za zadanie regenerować, nawilżać i łagodzić skórę oraz odbudowywać strukturę zniszczonego włosa, wzmacniać włosy i poprawiać ich elastyczność i sprężystość. Posiadamy szampony i odżywki przygotowane specjalnie dla szczeniąt oraz dla psów mających białą lub czarną sierść.

  • Szczotki i grzebienie

    W naszej ofercie posiadamy szczotki i grzebienie przeznaczone do opieki nad różnymi psami. Posiadamy szczotki dla psów małych i dużych, dla psów krótkowłosych i długowłosych oraz specjalistyczne narzędzia do usuwania podszerstka.