Zdrowie

Nasz sklep nie zapomina również o preparatach wpływających na zdrowie i kondycję psów. Znajdziesz u nas preparaty na pchły i kleszcze ale także różnego rodzaju odżywki i preparaty żywieniowe. Dzięki preparatom możesz poprawić kondycję sierści, wzmocnić organizm w fazie wzrostu czy wspomagać leki w stanach chorobowych. 

Zdrowie W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Higiena jamy ustnej

  Polecamy artykuły do higieny jamy ustnej psów. Duży wybór płynów do jamy ustnej, żele, pasty do zębów. Preparaty wybielające oraz zwalczające osad nazębny.

 • Oczy uszy

  Polecamy płyny do przemywania oczu i powiek psów. Działają przeciwzapalnie, zapobiegają zanieczyszczeniom. W ofercie mamy płyny do usuwania śladów łez, oraz płyny do przemywania uszu. Polecamy preparaty służące do higieny przewodu słuchowego zewnętrznego i małżowiny usznej.

 • Preparaty na pchły i...

  Pchły i kleszcze od zawsze są utrapieniem właścicieli psów. W ofercie sklepu proponujemy preparaty pomagające w zabezpieczeniu naszego psa przed zagrożeniem za pomocą sprayów, środków dozowanych w kroplach oraz obroży.

 • Preparaty żywieniowe

  Polecamy preparaty żywieniowe dla psów starszych oraz z problemami ruchowymi, np preparat odżywczy dla psów i kotów, wspomagający funkcje chrząstki stawowej. Posiadamy środki wspomagające przy nadmiernym wypadaniu sierści oraz preparaty witaminowe dla szczeniąt. Suplementy diety, środki uspokajające.