Akcesoria

W dziale Akcesoria posiadamy wiele przedmiotów niezbędnych w opiece nad kotami. Znajdziesz u nas szelki oraz smycze dla kotów. Dobierzesz odpowiednią obrożę. Mamy duży wybór misek dla kotów oraz pojemniki na przysmaki. W naszym sklepie wybierzesz dla swojego kota odpowiednie legowiska, w którym będzie czuł się najlepiej. Posiadamy szeroki wybór ...

W dziale Akcesoria posiadamy wiele przedmiotów niezbędnych w opiece nad kotami. Znajdziesz u nas szelki oraz smycze dla kotów. Dobierzesz odpowiednią obrożę. Mamy duży wybór misek dla kotów oraz pojemniki na przysmaki. W naszym sklepie wybierzesz dla swojego kota odpowiednie legowiska, w którym będzie czuł się najlepiej. Posiadamy szeroki wybór kuwet w różnych kształtach i kolorach od wielu producentów. Nie zapominamy o łopatkach, wycieraczkach chusteczkach i innych niezbędnych drobiazgach takich jak kocimiętka.

Więcej

Akcesoria W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Kuwety

  Duży wybór kuwet dla kotów produkowanych przez najlepszych producentów. Polecamy toalety oraz kuwety z filtrem przeciwzapachowym, łopatki oraz zapasowe filtry węglowe. Kuwety o różnych kształtach i kolorach. Niskie ceny połączone z wysoką jakością. 

 • Legowiska

  W naszej ofercie posiadamy duży wybór legowisk w różnych wielkościach i kolorach. Posiadamy również legowiska na kaloryfer oraz  na drapaka wykonane z bardzo wytrzymałych i miłych w dotyku tkanin. Ciepłe i miłe w dotyku pluszowe legowiska, wygodne budy, solidne łóżka dla kotów. Solidni producenci i niskie ceny powodują, że nasze legowiska cieszą się dużą popularnością.

 • Miski

  Duży wybór misek przeznaczonych dla kotów. Najlepsze firmy produkujące miski plastikowe i ceramiczne. Posiadamy miski pojedyncze i podwójne oraz stojaki do misek. Wysoka jakość stylowych naczyń dla kotów.

 • Obroże

  W ofercie naszego sklepu jest duży wybór obroży dla kotów. Posiadamy obroże z dzwonkiem, oraz obroże z nalepką adresową oraz obroże z chustką. Różne wielkości i kolory. Najlepsi producenci i przystępne ceny.

 • Smycze

  W sprzedaży posiadamy duży wybór smyczy dla kotów. Znajdziesz u nas szelki regulowane ze smyczą. Różnego rodzaju kolorowe szelki dla kotów, proste i szybkie zapięcie.

 • Szelki

  W naszym sklepie znajdziesz szelki odpowiednie dla twojego kota, dobierzesz mu odpowiedni kolor oraz wielkość. Posiadamy szelki regulowane, samochodowe oraz różnego rodzaju szelki ozdobne.

 • Torby i transportery

  Torby transportowe i transportery dla kotów. Kolorowe i wygodne torby transprtowe dla małych i dużych zwierząt. Solidnie wykonane plastikowe transportery

 • Pozostałe

  W kategorii pozostałe znajdziesz elementy zapasowe do drapaków, wygodne koszulki dla kotów. Posiadamy przydatne kolorowe adresówki. Znajdziesz tutaj również majtki na cieczkę, pojemniki na karmę, nożyczki, chusteczki do oczu i uszu. Posiadamy kocie feromony, preparaty z kocimiętką oraz inne przydatne akcesoria dla kotów.