Kategorie

Pozostałe akcesoria

Aktywne filtry

Beaphar No Stress Spot On...

40,99 zł

Beaphar No Stress dla kotów


Beaphar No Stress Spot On dla kotów, skutecznie i w naturalny sposób, pomaga wyciszyć się kotom i ogranicza problemy behawioralne u kotów wszystkich ras i w każdym wieku.


Zawarty w kroplach ekstrakt walerianowy po jednorazowej aplikacji będzie działać wyciszająco do 1 tygodnia. Beaphar No Stress Spot On dla kotów jest cennym wsparciem w przypadkach takich jak: nawyk drapania i niszczenia mebli, znaczenie terenu moczem w mieszkaniu, uciążliwe...

Obroża Feromonowa Dla Kota...

78,23 zł

NurtureCalm obroża feromonowa dla kotów

 

  • Uspokajająca obroża dla kotów dorosłych oraz kociąt.


Obroża ułatwia zaakceptowanie przez zwierzę nowych, stresujących sytuacji (jak pojawienie się w domu innych zwierząt, osób, zmiana miejsca zamieszkania, strach przed burzą, wizyta u weterynarza). Pomaga w eliminacji strachu separacyjnego, nadpobudliwości. Jest doskonałym rozwiązaniem w podróży i podczas wakacji.

Obroża jest...

Feliway Friends - Kocie...

176,63 zł

Feliway Friends Zestaw Startowy

  • dyfuzor
  • wkład 30-dniowy


FELIWAY Friends to łatwe w użyciu rozwiązanie łagodzące konflikty pomiędzy kotami mieszkającymi pod jednym dachem i pozwalające uniknąć oznak stresu: walczenia, pogoni, blokowania, wpatrywania się. Pomaga poprawić relacje między kotami w domu. Ciągły efekt gwarantuje stałe harmonijne współżycie.

Produkt przebadany klinicznie,...

Feliway Optimum - Kocie...

166,98 zł

Feliway Optimum Wkład uzupełniający

  • wkład 30-dniowy - 48ml
  • do stosowania z elektrycznym dyfuzorem Feliway OptimumFELIWAY Optimum to najlepsze z rozwiązań FELIWAY, pomocne w łagodzeniu wszystkich typowych oznak stresu, zapewniając spotęgowane poczucie spokoju:

  • Nowe odkrycie feromonów dla zwiększonej skuteczności

Feliway Friends - Kocie...

132,61 zł

Feliway Friends Wkład uzupełniający

  • wkład 30-dniowy - 48 ml
  • do stosowania z elektrycznym dyfuzorem Feliway Friends


FELIWAY Friends to łatwe w użyciu rozwiązanie łagodzące konflikty pomiędzy kotami mieszkającymi pod jednym dachem i pozwalające uniknąć oznak stresu: walczenia, pogoni, blokowania, wpatrywania się. Pomaga poprawić relacje między kotami w domu. Ciągły efekt gwarantuje stałe...