Kategorie

Beaphar

Aktywne filtry

Beaphar Szampon Do Białej...

28,82 zł

Beaphar Szampon Biała Sierść to łagodny szampon o neutralnym pH, opracowany specjalnie dla wszystkich psów o białej i jasnej sierści. Szampon wzbogacony ekstraktem z zielonej herbaty i aloesem zapewnia miękką i błyszczącą sierść oraz zachowuje jej naturalny biały kolor. Dzięki niemu Twój pies będzie pachniał świeżością i czystością. Nie zawiera parabenów.

Butelka wykonana jest w 50% z plastików pochodzących z recyklingu.Dawkowanie / sposób użycia:

Zmoczyć sierść psa letnią wodą. Nanieść szampon...

Beaphar Szampon Uniwersalny...

28,82 zł

Beaphar Szampon Uniwersalny to łagodny szampon o neutralnym pH dla wszystkich psów, idealny do regularnego stosowania. Szampon wzbogacony olejem makadamia i aloesem zapewnia miękką i lśniącą sierść oraz pozostawia psa świeżego, czystego i pachnącego.

Butelka wykonana jest w 50% z plastików pochodzących z recyklingu.Dawkowanie / sposób użycia:

Zmoczyć sierść psa letnią wodą. Nanieść szampon na włosy, rozprowadzając wzdłuż grzbietu i z tyłu głowy. Wmasowywać spieniony szampon głęboko w sierść, aż...

Beaphar Szampon Do Czarnej...

28,82 zł

Aloesowy szampon dla psów o sierści czarnej i ciemnej


Beaphar Czarna Sierść to łagodny szampon o neutralnym pH, opracowany specjalnie dla psów czarnych i ciemnych. Szampon wzbogacony szałwią i aloesem zapewnia miękką i błyszczącą sierść oraz zachowuje jej naturalny ciemny kolor. Dzięki niemu Twój pies będzie pachniał świeżością i czystością. Nie zawiera parabenów.

Butelka wykonana jest w 50% z plastików pochodzących z recyklingu.
 


Dawkowanie /...

Beaphar Szampon Dla...

28,80 zł

Beaphar szampon dla psów o sierści brązowej


Beaphar Szampon Brązowa Sierść to łagodny szampon o neutralnym pH, opracowany specjalnie dla psów o jasnobrązowej lub ciemnobrązowej sierści.

Szampon wzbogacony miodem manuka i aloesem zapewnia miękką i błyszczącą sierść oraz utrzymuje naturalny brązowy kolor. Dzięki niemu Twój pies będzie pachniał świeżością i czystością.

Butelka wykonana jest w 50% z plastików pochodzących z recyklingu.


Beaphar Makadamia - Spray...

40,99 zł

Beaphar Makadamia - spray do sierści, zawierający olejek makadamia


Makadamia spray - preparat z odżywczym olejkiem makadamia przeznaczony pielęgnacji suchej skóry oraz pozbawionej połysku sierści.

Beaphar Macadamia Spray to produkt nowej generacji pochodzący najczystszych biologicznie nasion z naturalnych upraw. Macadamia Spray wykonany jest na bazie naturalnych olei roślinnych. Przeciwdziała wysuszaniu skóry i sierści zwierzęcia. Oleje roślinne posiadają naturalne składniki...

Beaphar Szampon Puppy - Dla...

28,82 zł

Szampon dla szczeniąt


Beaphar szampon dla szczeniąt to łagodny szampon o neutralnym pH, opracowany specjalnie dla wrażliwej skóry szczeniąt.

Szampon wzbogacony rumiankiem i aloesem sprawi, że sierść będzie miękka i zadbana, a szczenię będzie pachniało świeżością i czystością. Nie zawiera parabenów.

Butelka wykonana jest w 50% z plastików pochodzących z recyklingu.Sposób użycia:

Zmoczyć sierść ciepłą wodą,...